15
Čvc
Off

Jezdíte rádi do Chorvatska?


Jak jezdíte do Chorvatska?
Chorvatsko je velice oblíbeným státem, kam se i v dnešní době, 30 let po revoluci, vydávají stovky tisíc Čechů ročně. Hlavním důvodem už nejsou nízké ceny, ale stále vede dojezdová vzdálenost z naší země. Mnoho lidí chce jet na dovolenou autem, a když vyjedete v noci, ráno jste na místě. Dříve tuto oblast volili lidé i z toho důvodu, že zde bralo levné ubytování i jídlo. Jenže všude se zdražovalo a Chorvatsko není výjimkou. Hlavním lákadlem je tak stále krátká vzdálenost mezi námi a Chorvatskem.

split chorvatsko

Jezdíte sem tak často, že byste ocenili kdybyste tu měli svoje vlastní ubytování?
Někdo nepotřebuje jet na celý týden k moři a spíše mu vyhovuje když si sem může zajet párkrát do roka na prodloužený víkend. Jestli vás láká i tato varianta, můžete si zde koupit svoje vlastní bydlení, které můžete využívat pro svoje účely a také z něj můžete udělat pasivní příjem. Začalo vás zajímat co obnáší prodej domu v Chorvatsku?

Zahraniční návštěvníci, i ti kteří sem jezdí často, chtějí být většinou ubytováni v hotelu a nebo apartmánu. Pokud chcete mít maximum soukromí a moci si dělat co chcete, uvažujte nad koupí apartmánu, který vám poskytne maximálně komfortní bydlení s výhledem na moře. Apartmány jsou mezi zájemci o bydlení u moře velice populární, protože jsou dostatečně velké, údržba ke snazší než u domu a jsou to novostavby, takže v nich najdete automaticky klimatizaci i venkovní žaluzie.

byty u moře

Jestli si chcete koupit víkendový apartmán nejen pro svou potřebu ale třeba i za účelem investice, jsme tady pro vás. Jsme realitní kancelář, která spolupracuje se stavební firmou, jenž apartmány dlouhodobě staví. Většina bytů je hned pryč protože je o ně opravdu velký zájem. Pokud máte volné peníze, je tento druh neovitosti tím pravým, kam svoje peníze uložit. Všechno vám pomůžeme zařídit. S námi se domluvíte česky.