13
Dub
Off

Problémy s prádlem?


V dnešní době zdražilo všechno, a to včetně prádla a oblečení. Mnoho žen bohužel šetří na nesprávných místech – a to především v oblasti spodního prádla. Přitom prádlo je základem každého šatníku. Je důležitější než si mnohdy ženy myslí. Díky prádlu se lze cítit dobře a svrchní oblečení může vypadat lépe, když pod ním žena má dobře padnoucí prádlo. Na to by měly dbát především ženy, které mají nějaké to kilo navíc. Příliš malé spodní prádlo se zařezává do kůže a to způsobuje že je prádlo nejen vidět, ale že si každý všimne nějakého toho kila navíc.

spadlá ramena

Problém s podprsenkou
Podprsenka je pro mnohé ženy důležitou součástí šatníku. Neumí si představit, že by bez ní vyšly ven. Drží prsa na místě, což by mělo mít vliv na to, že postupem času nebudou tak povislá, i když na to má největší vliv kojení, a to podprsenka neovlivní. Ke cvičení je podprsenka nezbytná, a to hlavně u žen s větším poprsím, protože například při běhu prsa mohou bolet. Díky podprsence navíc nejsou vidět bradavky, což je trnem v oku mnoha mužům i ženám dokonce i v dnešní době.

žena podprsenka

Pod mnoho halenek, triček, topů a šatů se běžná podprsenka nosit nedá. Jsou vidět ramínka, prosvítá samotná podprsenka například pod průhlednou látkou a to nevypadá dobře. Proto je ideální mít v šatníku kromě kvalitních podprsenek pod běžné oblečení i něco jiného, co se dá nosit třeba pod večerní šaty. Neviditelná samodržící podprsenka je ideální řešení, díky kterému budete mít prsa v takovém tvaru jako jste zvyklá, a zároveň se nebudete muset bát že vám budou prsa vidět.

V čem je tak skvělá? Je vyrobená ze silikonu takže je v tělové barvě. Můžete ji nosit pod jakoukoliv barvu. Nevěsty si ji hodně kupují pod svatební šaty, protože se nehodí jít na vlastní svatbu jako nevěsta bez podprsenky. Zároveň skvěle drží dekolt takže i výstřih bude vypadat skvěle.