16
Dub
Off

Taneční umění


Tancujete rádi? Když ještě já si vzpomenu na sebe, tak když jsem dospívala a když jsem byla v pubertě, tak bych nejraději chodila stála jenom na diskotéky. Tohle mě opravdu bavilo. Také já si vzpomínám na to, jak moje maminka stále nadávala anebo si stěžovala, že já bych prý jenom někde vymetala různé bary anebo diskotéky. Já vím, že jsem ještě na to byla mladá, ale já jsem do těch barů a různých diskoték nechodila jenom pít alkohol, mě vlastně alkohol ani nechutná, ale chtěla jsem se hlavně hýbat a chtěla jsem tancovat. A proto maminka dostala opravdu perfektní nápad. Bylo mi asi šestnáct let a moje maminka mě přihlásila na taneční kurzy v Olomouci.

Bez tance by mi bylo smutno.

Bydlíme v Olomouci už opravdu hodně dlouho a potěšilo mě, že maminka mi udělala takovou radost. Měla jsem zrovna narozeniny. A když maminka za mnou přišla a zeptala se mě, jestli bych nechtěla od ní dárek k narozeninám, taneční kurzy v Olomouci, tak jsem ihned souhlasně přikyvovala. Byla jsem opravdu nadšená, vůbec jsem netušila, že tohle maminku napadne, že by mi mohla zaplatit nějaký taneční kurz v Olomouci. Tohle byl vždycky můj sen, jenomže jsem si myslela, že všechny taneční kurzy jsou mimo naše město. Jak je možné, že jsem o tom nevěděla, že v našem městě jsou také krásné taneční kurzy, a to přímo v Olomouci?

Tanec je mou vášní.

Navíc jsem se také dozvěděla, že je to asi deset minut cesty od mého bydliště. Vůbec jsem o tom nevěděla. Zkuste se podívat na webové stránky zonaumeni.cz, kde jsou různé kurzy a také tábory. Tohle bude přesně pro vás, pokud se také chcete naučit tančit a nebudou to jenom obyčejné tance, co se třeba tančí na diskotéce a podobně, ale také zde jsou nějaké společenské tance, nějaké krásné anebo vášnivé a sexy tance. Mě hodně baví tango a také salsa. Ale také jsem chtěla umět alespoň dva tance, které se dají tancovat třeba na svatbě anebo na nějaké oslavě a podobně. Nějaké takzvané slušné tance. Moje maminka tomu říká slušné tance, jako třeba například valčík nebo chacha. Nevím jak vy, ale mě se líbí téměř jakýkoliv tanec.