0
 x 

Košík je prázdný...

 Lumen/1 Watt je jedna z nejdůležitějších veličin, kterou by měl spotřebitel vzít v potaz. Jsou výrobky, které Vám zaručí "nejlepší" efekt svítivosti na spotřebovanou energii. Ale jak zjistíte, co je pro Vás nejlepší?

Sekce TRENDY e-shopu LEDX je Vaším informačním kanálem v oblasti LED technologií.

Nejlepší je svítidlo, které svítí nejvíce a přitom spotřebuje nejméně! Je to nejlepší poměr cena/výkon. A nejen to. Čím je větší příkon (výkon; spotřeba el.energie), tím větší je i utracená celková suma peněz za tuto spotřebu.

My Vám dodáme nejen svítidlo a informace, ale zároveň vypočítáme, jak nejefektivněji rozvrhnout, tak i zároveň kam a jaké svítidlo umístit, abyste co nejvíce šetřili své budoucí náklady za spotřebovanou elektrickou energii a přitom dosáhli nejlepší Vámi požadované svítivosti v konkrétním prostoru od specifických designových nasvětlení, až po rozsvícení nejmodernějších hal a průmyslových provozů podléhajícím normativním požadavkům.

Náš e-shop LEDX.CZ (LEDX.SK) Vás chce neustále informovat a vzdělávat v duchu Fair Play ve vztahu klient vs. prodejce a u vybraných výrobků s vyšší spotřebou zobrazí, jaká je jeho svítivost v závislosti k jednomu Wattu. Tedy: Kolik vydá Lumenů při spotřebě 1 Watt, aby pro Vás bylo jednodušší orientovat se v celosvětové nabídce a abyste si mohli zvolit pro Vás tu nejvýhodnější variantu. I mezi LED svítidly jsou totiž rozdíly a ne všechny LEDky svítí stejně při udávané spotřebě.

 

Příklad: Máte zájem o svítidlo POWER12 z našeho e-shopu a potřebujete dosáhnout výraznou svítivost, například 16.500 Lumenů. Vyberete si tedy z nabízených variant a E-SHOP LEDX.CZ (LEDX.SK) Vám nabídne variantu, z níž je patrné, že příkon k danému svítidlu bude 128 Wattů.

 

A Vy se nyní jistě ptáte? Je to hodně? Je to málo? Jak je na tom celosvětová konkurence?

Odpověď je jednoduchá:

Jenom my Vám u názvu vybraných výrobků s vyšší spotřebou automaticky vypočítáme, jaká je jeho svítivost na 1 Watt. A jen svítidla z našeho E-SHOPU LEDX.CZ (LEDX.SK) Vám zajistí tu nejvyšší svítivost, která dosahuje hodnot přes 140 Lumenů na 1 Watt!!! Jelikož investice do LED osvětlení není levná záležitost, můžete se zeptat i u jiného dodavatele, zda dosáhne na tak vyské číslo při jím udaném počtu nasvícených Lumenů při Vámi tolerované spotřebě a zda pro Vás bude přijatelná i cena za svítidlo... Věříme, že se vrátíte k nám!

Děkujeme, že můžeme být Vaším výhradním dodavatelem osvětlení. My víme, že náš klient chce být informovaný a vyžaduje profesionální přístup, nejvyšší kvalitu a chce co nejvíce uspořit finanční prostředky jak za nákup svítidla, tak i při jeho budoucím využití.

kajaky

Vyráběno v ČR a EU

design

Jedinečný design

provoz

Ušetříte za provoz

doprava

Doprava zdarma

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.