17
Čvn
Off

9 tipů, co darovat ke Dni Matek!


1) lístky do divadla nebo na muzikál

Darujte kulturní zážitek. Kupte dva lístky do divadla a věnujte je mamince s tím, že doprovod ji budete dělat vy. Dvojnásobná radost zaručena. Lístky dejte do obálky a převažte hezkou barevnou stuhou.

2) vlastnoručně vyrobený dárek

Dárek pro maminku vyrobte. Domácí ledová čokoláda příjemně pohladí po náročném dni, lapač snů zase odnese všechny ošklivé sny a upletená šála zahřeje i v té největší plískanici. Společně si pak vychutnejte domácí vaječný likér.

květiny

3) kurz kaligrafie

Jaké má maminka koníčky, co jí baví? Podle toho vyberte zážitkový kurz. Může jít o kurz krasopsaní, kurz první pomoci, kurz krasobruslení, kurz italské kuchyně nebo malování akvarelem. 

4) den plný hýčkání

Která žena by odolala beauty dnu, po kterém by se cítila jako princezna. Začněte kadeřníkem, následujte kosmetikou, přes manikůru až po relaxační masáž.

5) prodloužený víkend

Chcete-li se plácnout přes kapsu, darujte poznávací prodloužený víkend v nějaké evropské metropoli. 

6) dobré jídlo

Zarezervujte si stůl v té nejvyhlášenější restauraci a společně s maminkou si dejte nějakou pořádnou dobrotu. Dieta stranou. Tedy i dezert a sklenku sektu na přípitek.

7) investice do zdraví

Je vaše maminka vášnivá sportovkyně? Možná by měla radost z hůlek na nordic walking, chytrých hodinek, masážního válce na záda, permanentky do fitness centra nebo předplatné krabičkových zdravých jídel.

zázvor

8) paráda

Skoro každá žena má ráda šperky nebo si je alespoň při nějaké výjimečné příležitosti vezme. Hodit se tak bude stříbrný náramek, zajímavé náušnice nebo náhrdelník z pravých přírodních minerálů.

9) dárkový koš

Vytvořte mamince dárkový koš na míru. Vycházejte z toho, co má ráda a jaká je. V dárkovém koši může být také kromě jídla například kniha, vykládací karty, kokosový olej, zázvorový čaj nebo aroma difuzér.

A samozřejmě nesmí chybět pugét květin.