24
Úno
Off

Čerstvá a chutná zelenina


Toužíte po čerstvé a křupavé zelenině? Ta je totiž nejlepší, problém ovšem je, kde ji sehnat. Buď můžete oslovit nějaké zahrádkáře, kteří mají nadbytek, navštívit farmářské trhy anebo na to jít úplně jinak. Koupit si svůj vlastní skleník a jednoduše si vypěstovat vše, co máte rádi. Má to skutečně výhodu, že můžete začít s pěstováním poměrně dřív, než na klasickém venkovním záhoně a dokonce i déle budete sklízet své plody. Zkrátka tak trochu oklamete roční dobu. Jedna věc je skleník koupit, ale druhá je postavit ho. Ono to není tak složité, jen je třeba dodržet některé pokyny. Zvláště musíte mít připravený terén a základy, na které budete skleník stavět.

návod

Se skleníkem získáte i návod

Naše společnost vyrábí skleníky již přes třicet let. Našim zákazníkům nabízíme veškeré služby, které spočívají v poradenství, výběru skleníku, prodeji, ale také ho zdarma přivezeme na místo určení. Pokud si se stavbou poradíte sami, tak se můžete pustit do práce. Získáte podrobný návod na montáž skleníku ke zdi i do volného prostoru. A samozřejmě víme, že ne každý si troufne do montáže, tak není nic jednoduššího, než si rovnou při objednávce zamluvit i odbornou montáž, na kterou vám vyčleníme naše specialisty. Vy to budete mít bez práce, tedy skoro bez ní. Základy pod skleník si rozhodně připravíte sami a rozvržení záhonků, pěšinky a samotnou sadbu, to již skutečně necháme na vás.

návody

Krok za krokem

Montáž skutečně není složitá a návod jsme vypracovali tak, aby ho každý pochopil a celou tuto velkou stavebnici zvládl v pohodě sestavit. Když si skleník u nás objednáte, tak budete mít dostatek času na připravení prostoru a také si to svoje zahradničení pořádně naplánovat. Je důležité si prostudovat, které rostliny mohou žít vedle sebe, a dařilo se jim. Také je můžete různě střídat, ale pozor každá rostlinka potřebuje něco jiného za péči. Takže se zahradničením v našich skleních se rozhodně nudit nebudete, ale odměnu máte za to jistou.