7
Čvc
Off

Kdo to uklidí?

Nějaké staveniště už jste někdy viděli a s trochou smůly jste se na něm i zdržovali, protože nebylo vyhnutí. A tak určitě víte, že i kdyby se tu odehrávaly stavební, bourací a s tím související další práce jenom v malém rozsahu, čisto tu rozhodně nebude. A o pracích většího rozsahu ani nemluvě. A když tak někdo rekonstruuje svůj byt nebo dům, případně i jiný typ nemovitosti, musí počítat s tím, že ho nakonec čeká hodně nepříjemná činnost, jíž je úklid po takových pracích. Není prostě možné nechat třeba doma prach ze zdiva na podlaze, není možné tu nechat povalovat úlomky cihel a tvárnic, kousky odroleného betonu a ztvrdlého cementu. Je jasné, že se tu nikdo nebude po zbytek svých dní koukat ani na cákance barev nebo jiné pozůstatky zde provedených prací.

nástroje na podlahu

Všechno, co někde zůstane po rekonstrukci objektu, se prostě musí uklidit. I když je jasné, že se do takto náročného úklidu nikomu nechce. A jak se to dělá, když nikdo nechce uklízet, ale přesto se to po rekonstrukci musí dát do pořádku? To se prostě osloví Modrý žralok, který je firmou, díky níž má zajištěný úklid po rekonstrukci Praha, jež je působištěm právě této úklidové firmy. Zrovna u této firmy si lze zařídit provedení prací souvisejících s úklidem po stavbě a rekonstrukci, protože zrovna na to je tato specializovaná a nečiní jí to ani v nejmenším problémy.

vytírání podlahy

Zaměstnancům Modrého žraloka nevadí špína a prach spolu s odpadky, tito se neštítí této časově a fyzicky náročné práce a mají pro to i veškeré potřebné vybavení, takže si dokážou poradit i s tím, s čím by si ostatní lidé poradili jen s vypětím všech svých sil.

Modrý žralok odstraní prach a nečistoty včetně zbytků barev ze všech představitelných i nepředstavitelných míst, vyluxuje, umyje okna či zrcadla, vyčistí podlahy a koberce, uklidí všechny místnosti a vydezinfikuje všechny povrchy. A tím komukoliv prokáže hodně užitečné služby.