25
Srp
Off

Recept na krásu


Stáří se nevyhne nikomu, ale i ve stáří lze vypadat na méně let. Hlavně ženy si přejí vypadat mladší než doopravdy jsou. K tomu jim pomůžou tři věci. První je zdravá životospráva, což je poměrně náročné a ne každý to zvládne. http://bleskove.cz/celebrity/10106-kotek-prestava-kourit-zvladne-to Důležité je jíst všechno, ale s mírou. A také je potřeba vynechat z jídelníčku cigarety a drogy, což je snad každému jasné. Co se týče krásy, je nutné používat kvalitní kosmetiku, a hlavně se hodně hydratovat čistou vodou. Je nutné používat po celý rok krém s SPF ochranou, protože ten zabrání vzniku pigmentových skvrn, a ty jsou prvním a velkým ukazatelem přibývajícího věku. Krém používejte v létě i v zimě, v zimě postačí nižší ochranný faktor. Natírejte nejen obličej, ale i krk, dekolt a ruce.

kolagen prášek

Velmi důležitý je rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/, který působí jako prevence vzniku vrásek. Díky kyselině hyluronové vypíná pleť a celkově po něm budete vypadat mladší. Kromě benefitů pro náš vzhled má i celou řadu zdravotních benefitů. Mezi ně patří třeba zdravé klouby a pevné nehty. A jaký kolagen užívat? Naše těla si je umí vytvářet sama, ale poměrně brzo tuto schopnost ztratila proto by kolagen měli užívat všechny bez rozdílu už okolo třicátého roku. Jaký kolagen vybrat?

Orca patří ke špičce
Z kolagenu se stal hit, a tak se na trhu objevila celá řada výrobců, jejichž kolageny jsou hodně propagovány známými tvářemi. Orca patří k tomu nejlepšími mezi kolageny, co můžete sehnat. Účinky našeho kolagenu jsou podloženy výzkumy, které si můžete přečíst na našem webu, kde si jej také můžete objednat.

starší žena

VIP členství
Náš kolagen se dobře rozpouští a snadno se vstřebává. Prodává se jako prášek, který smícháte s vodou. Náš kolagen si můžete přeobjednat ve formě členství. Budete mít dopravu zdarma, kolagen vám přijde každý měsíc za lepší cenu a čekají na vás i soutěže.