22
Pro
Off

Štěstí pro všechny

O co se zajímáte? Je pravda, že v poslední době je opravdu veliká šance na to, že byste se mohli bavit tak, jak si přejete. Protože je opravdu hodně lidí, kteří mají své záliby a také koníčky, hlavně kvůli tomu, aby se zabavili. Musím říct, že například mě opravdu hodně baví hrát deskové hry, ale například hlavně karty a to žolíky. Žolíky hraji už opravdu hodně dlouho a žolíky mě naučila hrát moje babička. Uznávám, že jsem tyto žolíky hrála velice už hodně brzo, protože asi když mi bylo sedm anebo osm let, tak jsem hrála už opravdu hodně dobře, a to na vysoké úrovni. Potom jsem zase s otcem také hrála šachy.

Radost ze života.

Musím říct, že i šachy jsou velice skvělá hra a je to prima zábava. Nejlepší je to, když hrajete šachy s někým, koho také hry zajímají, protože pokud hrajete šachy s nějakým, koho to nudí a hraje to jenom z nutnosti, tak to vůbec není žádná zábava. Myslím si, že lidé by se měli hlavně bavit. Protože zábava sice není na prvním místě, ale také je opravdu hodně důležitá. Vezměte si, kdybyste třeba neměli vůbec žádnou možnost se zabavit a pobavit se s přáteli nebo i sám doma. Je to nuda. Protože například můj partner, který neměl vůbec žádné kamarády, tak se bavil pouze jenom se mnou anebo doma hrál videohry.

Veselé děti.

Podle mého názoru je tohle úplně jedno, ale zase je to docela na druhou stranu takové smutné. Je škoda, že člověk si nemůže najít nikde žádné přátele anebo kamarády, se kterými by trávil také svůj volný čas. Je toho opravdu hodně, proto jsem si řekla, že asi nejlepší bude, když třeba svého partnera seznámím i s mými přáteli, třeba si tam s někým kápne do noty a budu z nich přátelé. A moje maminka vždycky říkala, že se zábavou roste síla a také chuť. Já se tohoto mota držím, protože pokud se dobře bavím, potom se mi chce také lépe pracovat, protože když je mozek odpočinutý, tak tělo potom lépe funguje. A jaká je pro vás největší zábava? Při čem se nejvíce bavíte, když jste třeba s přáteli?