21
Pro
Off

Krása denního líčení

Pojem krásy a jeho pochopení je velmi složitá věc. A lidstvo jako celek se snaží na jeho definici přijít již tisíce let. A definitivní verze pojmu krása stále neexistuje. Protože každý jsme jiný a každému z nás se prostě líbí něco jiného. A tak se stává krása pro každého jeho osobní záležitostí. Ale stejně se krása začala poměřovat a vznikly kulty krásy. A nejen to vzniklo mnoho soutěží krásy, kde by měla vyniknout krása jak mužského, tak i ženského těla. Ale vždy si přijde jedna část osob podvedena. Když je soutěž, kde se boduje krása lidského těla jsou velmi často soutěžící velmi vyhublé až skoro na kost.

přirozenost

A to pak jsou naštvané ženy, které mají kypré tvary a oblé křivky. Takže se vždy najde někdo, kdo se bude cítit ochuzen a podveden. A to samé platí i například v různých líčících technikách. Někomu se může líbit líčení výrazné. A to se líbí většinou takovým ženám, které nejsou spokojené sami se sebou. A to nemluvím o těch, které třeba chtějí vyrazit na nějakou společenskou akci anebo večírek. Tam je jasné, že se chtějí líbit a výraznější líčení je tam třeba. Anebo dokonce je i vyžadováno. Ale v běžném život si žena, která se líčí výrazně dost často snaží něco maskovat. Anebo se snaží naopak něco zvýraznit, protože jí to chybí. Velmi populární se stalo denní líčení.

přirozená fotografka

Anebo takzvané líčení nude, které je přirozené. A toto líčení má vyvolat pocit, že na sobě dotyčná žádné líčení nemá. Protože ve světě krása je velice žádaná přirozenost. A to nejen u líčení, ale také i při úpravě obočí anebo u manikúry anebo pedikúry. Už dávno odzvonilo dobám, kdy se nosili hrozně dlouhé nehty, které byly ještě pilovány do špičky. Vypadalo to jako drápy a s krásou to nemělo nic společného. A co si myslí ženy, že je krásné, nemusí být vůbec atraktivní pro muže. Mužům většinou přijde přirozenost také atraktivní. A ten zmalovaný dojem anebo ostré drápy přijde vulgární a přehnané. A to samé platí i při aplikaci umělých řas, které vypadají jako na mrkací panně. Mějte prosím vždy na paměti, že je lepší, když zvolíte styl nude a to u všeho. Než se snažit zamaskovat svoje nedostatky a vypadat potom jako vosková figurína.