16
Bře
Off

Teplá podlaha


Budete rekonstruovat dům anebo chystáte stavět nějaký nový dům? Pokud ano, tak bych taky prvně zauvažovala, jaký materiál si tam dám anebo jaké topení si dám právě do svého nového vysněného domu. Samozřejmě, že ne třeba do každého domu tohle jde anebo třeba ne každý člověk bude mít finance, aby si pořídil nějaké kvalitní moderní topení. Já jsem vždycky chtěla takové topení, které je opravdu hodně praktické. Vždycky jsem snila o podlahovém vytápění, a to hlavně kvůli tomu, že vlastně teplo jde nahoru. Takže když potom budete mít takové vytápění, které je právě v podlaze, tak teplo půjde nahoru a vy alespoň nemusíte nosit papuče, protože vám bude opravdu hezky teplo na nohy.

Přemýšlím o podlahovém vytápění.

Desky pro podlahové vytápění seženete například na webové stránce heatsys.eu. Jsou tam systémové desky a podobně. Desky pro podlahové vytápění se vám vyplatí, protože se s nimi opravdu dobře pracuje. Systémové desky jsou vyrobeny opravdu z pěnového kvalitního polystyrenu. Tento polystyren EPS 100 je podle kvalitní normy, a tak to má být. Krásně izoluje. A je součinitel tepelné vodivosti. Pokud nevíte, co je to součinitel tepelné vodivosti, tak se zkuste podívat ještě jednou na zmíněné webové stránky, které jsem uvedla, protože tam se dozvíte opravdu plno informací, které vy potřebujete vědět.

Otec má světlé podlahové vytápění.

A opravdu vám doporučuji kvalitní podlahové vytápění, protože je nejvíce praktické ze všech. Samozřejmě, že je opravdu plno druhů topení. Mnoho topení můžete mít doma, záleží jenom na vás, pro co vy se rozhodnete. Já jsem dříve měla takové to klasické topení. Samozřejmě, že také hřálo a bylo prima, ale řeknu vám, že na podlahové vytápění vůbec nikdo nemá. Můj otec ho má už od pradávna a říká, že lepší topení vážně neměl, že už by jiné topení ani nechtěl. Mnoho lidí říká, že podlahové vytápění je drahé. Možná je to pravda, ale je to o mnoho více praktičtější.