18
Čvc
Off

Údržba pozemků, sekání trávy


Ten, kdo bydlí v bytovce nejspíš nikdy nepochopí, co za práci se skrývá v rodinném domě. Ačkoliv se to nezdá, tak v rodinném domě je vždy co dělat a člověk se zde nenudí. Pokud se navíc jedná o starší dům, tak si buďte jistí, že máte do konce života co dělat. Kromě samotného domu je potřeba se však postarat i o zahradu. Na té je dostatek práce nejen přes letní sezónu, ale i během zimy. Pokud už máte tento rok křovinořezu plné zuby, tak neváhejte a obraťte se na firmu, která dělá kompletní sekání trávy.

sekání trávy

Sekání trávy provádí tato firma už nějaký ten rok a nabídne vám spolehlivé služby během celého roku. Sekání trávy a cena je přímo úměrná velikosti pozemku. Ovšem pro tuto firmu neexistují problémy, ale spíše výzvy. Postarají se o jakýkoliv pozemek, a to bez ohledu na to, co je na pozemku za dřeviny. Jsou vybavení moderními stroji a také proškolenými zaměstnanci, kteří se nebojí ušpinit. Při své práci využívají jak těžkou techniku, jako je lesní fréza, tak i motorové pily. Firma se primárně zaměřuje na pozemky o ploše 5000 m², ale není to pravidlem. Své práce poskytuje v rámci celé České republiky, a není tak problém je oslovit, ať už jste kdekoliv.

sekání trávy

Firma disponuje technikou jako je traktor s mulčováním, ruční křovinořez, zahradní sekačka a také zahradní malotraktor. Pro firmu neexistuje problém ani v případě, že jste na svůj pozemek nesáhli desítky let. Vše si obhlédnou a domluví se s vámi na prováděných prací. Vždy jednají s úctou a snaží se domluvit na všech vašich přání. Na jejich webu se můžete podívat na ceník, kde se díky šikovné kalkulačce můžete odvodit, kolik by posekání vaší zahrady stálo. Pokud už letos opravdu nechcete sekat zahradu a máte toho tak akorát dost, tak neváhejte a spočítejte si cenu od této firmy. Zaručeně si jí objednáte a váš křovinořez necháte odpočívat v garáži.