30
Říj
Off

Jak nabízet služby osobního trenéra silových sportů


Kulturistika se stala jedním z nejoblíbenějších sportů, a to z několika důvodů. Za prvé je přiměřeně svalnaté tělo velmi pohledné a sexuálně vzrušující, za druhé máte perfektní fyzickou i psychickou kondici, za třetí si více věříte v každodenním životě, za čtvrté musíte rozumět i zdravé stravě a správně odpočívat a relaxovat a za páté můžete cvičit i doma, aniž byste docházeli do nějakých oddílů volejbalu či kopané a byli závislí na výkonu vašich spoluhráčů. Kulturista nemusí vůbec vytáhnout paty z domu, protože není nic složitého a finančně nedostupného pořídit základní cvičební lavici, hrazdu a nakládací činky a umístit je do jedné z místností v bytě či v domě. Potřebujete pouze zajistit dobré větrání a přijatelnou teplotu (raději nižší, než vyšší).

nakládací jednoruční činky

Kdo se tomuto sportu věnuje již nějaký ten pátek, má možnost nabízet tréninkové lekce například formou webových stránek, anebo osobních návštěv jako osobní trenér. Někdy stačí jen občasná setkání s cvičenci, kdy spolu konzultujete konkrétní záležitosti a předáváte si zkušenosti a cenné rady, takže není třeba ani žádná posilovna přecpaná lidmi a s vydýchaným vzduchem.

problematika SEO

K propagaci a rozvoji kulturistiky by se vám ovšem mohl hodit vlastní web. Necháte mu dát slušnou grafickou formu a pochopitelně kvalitní obsah, a v zásadě to stačí k úspěchu, tedy až na jednu „maličkost“, a tou je SEO.

SEO je souhrn potřebných úkonů, které jsou nutné pro komunikaci s webovými vyhledávači. SEO expert se postará o to, aby webové stránky vyhledávače zařazovaly do popředí mezi vaši nejsilnější konkurenci, a tím pádem je docela velká šance, že si vás někdo po zásahu specialisty na SEO všimne, a že vašich služeb či poradenství využije. A v zásadě nezáleží na koncepci webu, zda půjde o e-shop s prodejem zdravé výživy nebo cvičebních pomůcek, anebo nabídku osobního trenéra a konzultanta.