23
Čvc
Off

Prima sleva

Také rádi nakupujete a máte rádi slevy? Pokud ano, tak mám pro vás opravdu skvělou zprávu. Existují totiž takové módní e-shopy, což jsou obchody na internetu, kde nakoupíte opravdu levně různé oblečení a tak podobně. A to včetně doplňků a také obuvi a jako například kabelky, peněženky nebo opasky. Tohle mě opravdu hodně baví. A líbí se mi to. Protože já sama velice ráda nakupuji a musím uznat, že když je někde nějaká opravdu lukrativní a pěkná sleva, tak neváhám toho využít. Tohle se mi opravdu hodně líbí, protože jsem si velice oblíbila e-shop, který se jmenuje about you.

Džíny mám ze slevy.

Myslím si, že ho zná opravdu asi každý. Protože e-shop about you je tady u nás v České republice už opravdu hodně dlouho a je také hojně využívaný. A opravdu hodně lidí nakupuje oblečení anebo módu na about you e-shopu. Ani já nejsem výjimkou. Já jsem jeho věrná zákaznice už asi čtvrtým nebo pátým rokem. Jsem mu věrná už dlouho a také zůstanu. Protože právě e-shop about you nabízí velice lukrativní a velice často slevy. Jako například about you sleva na 50 zeleneslevy.cz. Řekněte mi, kdo by odolal slevě about you ve výši padesáti procent? Myslím si, že nikdo. Dokonce i ti, co jsou zarytí šetřílkové, tak by neodolali. Tohle nemyslím ve zlém anebo jako vtip.

Slevy jsou super.

Protože také znám svou kamarádku, která šetří opravdu každou korunu. Ale když jsem jí řekla, že e-shop about you nabízí slevu ve výši padesát procent, tak vůbec tomu nemohla uvěřit. Kamarádka si myslela, že si z ní dělám jenom srandu. Pak jsem jí ukázala webovou stránku a také různé informace, kde se moje kamarádka se opravdu mohla dozvědět, že existuje e-shop about you, který opravdu nabízí perfektní slevy. Také mě to potěšilo, protože já jsem byla nadšená, že i moje kamarádka už konečně pochopila, že se to vyplatí. Já tam nakupuji tak snad dvakrát, měsíčně a někdy i vícekrát. A když jsou třeba Vánoce, tak samozřejmě about you má ode mě tolik nových objednávek, že bych to snad ani nespočítala.